Zostan Wirtualnym Opiekunem !

Marzysz o własnym koniu, ale nie masz odpowiednich warunków ani wystarczającej czasu, aby zaopiekować się zwierzakiem ?

Adopcja wirtualna jest fantastycznym i nowatorskim rozwiązaniem. Ty stajesz się szczęśliwym "właścicielem" wybranego kucyka, my zaś otaczamy go codzienną opieką.


Dlaczego warto adoptować ?

Przede wszystkim dlatego, że pomaganie na odległość to idealne rozwiązanie dla zajętego filantropa.  

Nieodpłatnie dokonujesz wyboru kucyka, który od tej pory staje się Twoim własnym pupilem, którego finansujesz z dowolnego miejsca na świecie. Odwiedzasz swego wybrańca u nas, oporządzonego i zadowolonego. Obserwujesz jak toczy się jego życie towarzyskie, jakie ma upodobania, możesz wedle chęci i odwagi - wyczesać grzywę, zabrać na spacer na trawę, lub po prostu spędzić dzień wpatrując się w rozbrykane stado. Od nas otrzymujesz zdjęcia i bieżące informacje o stanie zdrowia oraz wszelakie ciekawostki z życia wzięte. Jeśli prowadzisz firmę to z przyjemnością umieścimy reklamę Twojej firmy przy profilu kucyka. Jeśli jesteś osobą prywatną, zrobimy to również wedle Twego uznania. Kucyka możesz adoptować także grupowo - czyli w kilka osób (może być to kilkoro znajomych, lub cała szkoła). Możliwości jest mnóstwo, radość z odwiedzin lub zdjęć uratowanego zwierzaka jest naprawdę nieopisana. Wszak bycie Filantropem daje ogrom satysfakcji na wielu poziomach.    

 

Kucyk - ile to kosztuje?

To zależy od wyboru kucyka. Średnio utrzymanie kucyka to 300 - 400 zł wraz z opieką, kowalem i podstawowymi zabiegami (kowal, weterynarz - szczepienie, odrobaczenie). Była, że koszty są znacznie większe, jeśli kucyk jest rehabilitowany lub na stałe otrzymuje leki zwiększające komfort jego życia (lub do tego życia niezbędne). Wówczas taki kucyk potrafi kosztować znacznie więcej.

Zachęcamy jednak, aby być zawsze Filantropem na miarę swych możliwości. Jeśli możesz adoptować kucyka w pełni, to wspaniale. Jeśli możesz przekazywać jedynie część kwoty na jego utrzymanie - to również Twoja pomoc jest bezcenna. Wszak milion składa się ze złotówek.

 

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją kucyka - skontaktuj się z nami już dziś! 

 Ogólnopolska Fundacja dla Zwierząt
Hallera 190/6, 53-203 Wrocław
PKO BP 72 1020 5138 0000 9102 0166 4523