• Hot line Kampanii: Zadzwon: 576 091 472

Co robimy

Większość z działaczy Ogólnopolskiej Fundacji dla Zwierząt nabyła doświadczenie w pomaganiu zwierzakom poprzez aktywną i wieloletnią działalność w innych organizacjach. Na stałe współpracujemy również z licznymi organizacjami i schroniskami dla zwierząt na terenie całej Polski.

Swoje cele realizujemy poprzez codzienną opiekę nad setkami zwierząt, wspieranie innych inicjatyw (fundacje, schroniska, osoby prywatne), leczenie i rehabilitację potrzebujących zwierząt, edukowanie dzieci i młodzieży oraz kampanie informacyjne, które powstają przy współpracy z dziennikarzami i mediami.

Nasze zwierzęta pozostają z nami do końca swoich dni, bądź bezpośrednio w naszym ośrodku, bądź w domu adopcyjnym pod naszą stałą kontrolą i przy naszym wsparciu.