Dwa pieski - czekają na dobre domy

Kochani, śpieszymy do Was z nowymi informacjami. Dzięki Waszemu wsparciu udało się oba psiaki wyleczyć, odkarmić i zaopatrzyć w niezbędne odrobaczenia i szczepienia. Otrzymały imiona Romeo i Julia. Oba psiaki są już gotowe do adopcji i z niecierpliwością czekają na nowe, dobre domy. Pieski są w typie terierów, więc są to zwierzaki energiczne, żywiołowe, aktywne.

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją - zadzwoń do bezpośredniego opiekuna pod numer tel 535 162 322 - Romeo i Julia przebywają w domu tymczasowym.

TAK BYŁO

O tym, że los nie zawsze dzieli po równo i bywa, że jedni nie dostają na starcie nic, nie trzeba nikogo przekonywać.

Te dwa szczeniaki doskonale o tym wiedzą. Urodziły się zwykłymi kundelkami. Psiakami bez pochodzenia, bez wyglądu w typie rasy, więc i nie było chętnych, by się o nie zatroszczyć.

Nikt się o nie nie bił, nikt ich od małego nie kochał. Nikt nie oferował opieki na zawsze. Nikt nie chciał dać dobrego domu, miękkiej kanapy, ani nawet rozwalającej się budy. Przeganiane z kąta w kąt, wycofane, pełne lęku wobec ludzi, włóczyły się po dolnośląskiej wsi. Rosły, dziczały, znali je wszyscy, nikt nie reagował.

Nie wiadomo skąd się wzięły, ot któregoś dnia pojawiły się pod wiejskim sklepem. Tak po prostu. Pewnie ktoś przyjechał, otworzył drzwi, wyrzucił. To częsty sposób na pozbycie się niechcianych psów.

Kilka dni trwało, zanim udało nam się je złapać. Dziś są już pod opieką lekarzy. Niedożywienie, krzywica, zmiany skórne, inwazja pasożytów wewnętrznych i zewnętrznych, anemia. Są słabe i chore. I panicznie boją się ludzi.

To kolejne psiaki, które czekają na pomoc. One nie mają nikogo. Od urodzenia były dla ludzi tylko utrapieniem.

Wierzymy, że ich wystraszone serduszka kiedyś jeszcze będą biły z radością na widok wyciągniętej do nich ręki.

Maluchy potrzebują dalszej diagnostyki, leczenia, szczepień, odrobaczeń, najlepszej karmy. Później będą potrzebowały też najlepszych domów.

Prosimy, pomóżcie się nimi zaopiekować, zapewnić im dobrzy start w dorosłe życie. Bez Waszego wsparcia nie będzie to możliwe.

Prosimy dokonaj darowizny z tytułem PIESKI

Możesz pomóc wysyłając SMS o treści PIESKI