Tercja bezpieczna. Dziękujemy!

Kochani, dzięki Waszej pomocy udało się ocalić Tercję. Klaczy już nic nie grozi. Zapraszamy do śledzenia naszej strony, już jutro zdjęcia klaczy już u nas.

Jeszcze raz z całego serca Wam dziękujemy.

Tercja już pod naszą opieką. Małą czeka teraz diagnostyka weterynaryjna i wizyta kowala. Jeśli nie będzie przeciwwskazań, Tercja będzie szukała dobrego domu adopcyjnego.

Tak było:

W kraju ułańskich tradycji są ludzie czerpiący korzyści z zabijania koni. Kupią, odpasą, sprzedadzą do rzeźni. Z zarobionych na ich śmierci pieniędzy budują piękne domy dla siebie i pojemne obory, w których w rzędzie stają nasze polskie konie. Stają tylko na moment, bo gdy osiągną dobrą wagę, są odwożone do ubojni. Mówi się, że żadna praca nie hańbi. Tylko się tak mówi...

Tercja też stanęła w handlarskiej oborze. Kara kucka, jakich dziesiątki już zostały wywiezione do ubojni. Tu nie ma miejsca na sprawiedliwość, nie liczą się żadne zasługi, tu ekonomia stawia wszystkie konie na równi. I na równi odsyła je do ubojni. Nie liczy się więc, że Tercja latami rodziła źrebaki, ani to, że na swym grzbiecie woziła dzieci. Nie liczy się, że latami usługiwała człowiekowi. Nie liczy się, że garnie się do ludzi. Nie liczy się, że maleńkimi chrapami trąca ludzką rękę, i liże ją nawet wtedy, gdy nie ma już na niej smaku zjedzonej chwilę wcześniej kostki cukru. Dziś liczy się tylko tylko to, że na jej śmierci da się jeszcze zarobić. Ten ostatni raz.

Dajemy zaliczkę handlarzowi i obiecujemy, że do 10 sierpnia dopłacimy brakujące 1300 zł. Życie to podobno bezcenna rzecz, ale w handlarskiej oborze każde jest przeliczalne na złotówki. Prosimy z całego serca, pomóżcie ocalić Tercję. Niech odłączy do stada już uratowanych przez Was kucy.

Prosimy dokonaj darowizny z tytułem TERCJA i ocal jej życie!

Wyślij SMS o treści TERCJA na numer

74567 - koszt 4,92 zł

76567 - koszt 7,38 zł

79567 - koszt 11,07 zł

i kup tapetę

Za każdy grosik dla Tercji, bardzo dziękujemy!